Türkiye’nin en büyük Pazar alanı olma ilkemizde, yıllardır hizmet verdiğimiz perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Meissa Tekstil İmalat İthalat İhracat (Meissa Fashion) olarak tarziniyarat.com yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Elbise, Mont, Etek, Pantolon gibi birçok giyim de en iyisini yansıtmaya çalışmaktayız. Kadın giyim ile başladığımız bu serüvende erkek giyim ve ayakkabı olarak da devam etmekteyiz.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden tarziniyarat, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Tarziniyarat.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi

Tarziniyarat.com’da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

Tarziniyarat.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Tarziniyarat.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Tarziniyarat.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.